Santefix Trio Cilt Bakım Yağının Faydaları Nedir?

Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

Hiperecium perforatum;

Kantaron; içerisinde bulundurduğu 180 civarındaki etken madde ile lokman hekimin ölümsüzlüğü bulduğu formülün ana bileşeni olarak mitlerde yerini almıştır. Başta Amerika ve Avrupa ülkeleri kantaron üzerinde binlerce çalışma yapmış ve bulguları makale haline getirerek ; kantarondaki etken maddelerin nasıl ve ne işe yaradıklarını bilimsel olarak kanıtlamışlardır. Bunlardan başlıcaları

 1. Antiaging
 2. Antioksidan
 3. Analjezik
 4. Antiseptik
 5. Antibakteriyel
 6. Antihemoroidal
 7. Antifungal
 8. Antiviral
 9. Antiskatrizan
 10. Epitelizan
 11. Antitümöral

 

Bu özelliklerin ortaya çıkması; doğru miktar ve sürede kullanımı ile özelliklede doğru uygulanımı ile kendini gösterdiği bilimsel kanıtlarla ortaya konmuştur.

 

Timus;

Kekik deki yağ asitleri cildin doğal bariyeri olan ve ciltteki salgı bezlerinden salgılanan sebum un yoğunluğunu ve ph sını normal seviyeye çekerek ciltteki sivilce fronkül, follikülit, selülit gibi cilt gözeneklerinin sebum ile tıkanması sonucu oluşan cilt enfeksiyonlarını engellemede birebirdir. İçeriğindeki demir, kalsiyum, magnezyum ve K vitamini sayesinde cildin kan akımını düzenleyerek, enfeksiyonlara karşı direnci sağlar ve cildin yaşlanmasını engeller.

 

Menthol

Nane yağındaki eterik asitler vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş hertürlü yarada antiseptik ve analjezik etki gösterirler. Aynı zamanda yaranın iyileşmesinde kullanılan diğer ajanların etkinliğini arttırması ilede kendini gösterir. Nanede bulunan uçucu yağ asitleri güzel kokusu ile kişileri sakinleştirir.

 

TRİO bu üç etkeni bir arada bulundurması ile; mucizenin yeni adıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir